Poniżej znajduje się przykładowe menu przygotowane przez naszych specjalistów. Codziennie coś nowego! 5 dniowy zestaw to pakiet przygotowany dla osób, które w szybkim i krótkim czasie chcą zgubić kilka zbędnych kilogramów. Przez ten czas polepszysz swoje samopoczucie i zmniejszysz uczucie pełnego żołądka. Przez 5 dni będziesz delektował się wspaniałymi posiłkami dostarczanymi prosto do Ciebie i będziesz wyglądać świetnie - akurat na weekendową imprezę. JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ DIETĘ NA DŁUŻSZY OKRES, WYPEŁNIJ W FORMULARZU ZAKŁADKĘ "DODATKOWE INFORMACJE". DIETA NA OKRES 20 DNI TO JUŻ TYLKO 47ZŁ!!!!

Utrata wagi – 5 dni bez weekendów

Podgląd potrawy

Zamów teraz Tylko 50 zł

Program 5-dniowy, bez weekendów. Przykładowe menu: Śniadanie: (300kcal) Jajka na szpinakowej pierzynce, chleb razowy, pomarańcza II Śniadanie: (300kcal) Sałatka z pęczaku z warzywami i wędzonym kurczakiem w miodowym vinegrette Obiad: (450kcal) Morszczuk zapiekany z selerem naciowym i koperkiem, brązowy ryż Podwieczorek: (200kcal) Krem z dyni Kolacja: (300kcal) Indyk z woka z groszkiem cukrowym i fasolką szparagową

Jeśli podoba Ci się ta potrawa, podziel się nią :-)

Look At Our Featured Dishes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lorem quam, adipiscing condimentum tristique vel, eleifend sed turpis. Pellentesque cursus arcu id magna euismod in elementum purus molestie.

Chcesz wiedzieć o nowościach? Dołącz do naszego newslettera

Wystarczy, że podasz swój adres, a będziesz wiedział o wszystkich pysznych nowościach w naszym menu