Jak zamawiać?

Jak to działa?

Po prostu do nas dzwonisz tel. 502-920-570 lub wypełniasz formularz i mówisz czego oczekujesz po diecie (przy każdej z diet jest zakładka „Zamów teraz”, która skieruje Cię do naszego formularza kontaktowego). Zawsze możesz nas na początek wypróbować. Zamówienie dokonane do godz. 14:00 w dzień powszedni zostanie zrealizowane na następny dzień.

                    Ile dostanę posiłków na raz?

Kurier przywozi Ci zestaw na cały dzień – śniadanie/lunch/obiad/podwieczorek/kolacja. Najlepiej, żebyś spożył je w tej kolejności, bez pomijania jakiegokolwiek posiłku.

Czy to działa cały tydzień?

Standardowo dieta zamawiana jest na min. 5 dni, a w weekend zostawiamy Ci wolną rękę.

Co zawiera cena?

Cena to całość kwoty jakąś płacisz za 5 posiłków na cały dzień, dowóz jest bezpłatny na terenie Warszawy, ale jeśli mieszkasz trochę dalej – zadzwoń, a wtedy postaramy się do Ciebie dopasować.

W jakich godzinach realizujecie dostawy?

Dostawa jest realizowana w bardzo wczesnych godzinach porannych, również w zależności od tego, gdzie chcesz mieć dostarczone swoje posiłki – do domu lub biura. Przy składaniu zamówienia sam nam to powiesz.

Jak są pakowane potrawy, żeby zachować świeżość?

Nasze dania pakowane są w opakowania szwedzkiej firmy DUNI, które spełniają najwyższe standardy higieny, posiadają atesty jakości i bezpieczeństwa oraz są przyjazne dla środowiska, ponieważ zawierają dodatki minerałów. Używamy również najlepszej maszyny zgrzewającej firmy DUNI, a nasze opakowania gwarantują najwyższy komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo podczas transportu i odgrzewania naszych potraw. Materiał, z którego są wykonane nie wchodzi w reakcję z jedzeniem, co jest bardzo ważne dla dań cateringowych.

Jakie choroby przewlekłe są przeciwwskazaniem do stosowania diety?

Przeciwwskazaniem do korzystania z naszych posiłków są: cukrzyce typu 1 oraz 2, niedoczynność i nadczynność tarczycy, insulinooporność, refluks żołądkowo-przełykowy, nadwrażliwość jelita i wrzody itp.

Czy w dietach mogą występować śladowe ilości alergenów?

Tak, w naszych dietach mogą występować śladowe ilości alergenów takich jak: zboża zawierające gluten (1), skorupiaki (2), jaja (3), ryby (4), orzeszki ziemne (5), soja (6), mleko (7), orzechy (8), seler (9), gorczyca (10), nasiona sezamu (11), dwutlenek siarki i siarczany (12), łubin (13), mięczaki (14), mak (15).

Chcesz wiedzieć o nowościach? Dołącz do naszego newslettera

Wystarczy, że podasz swój adres, a będziesz wiedział o wszystkich pysznych nowościach w naszym menu