Poniżej znajduje się przykładowe menu przygotowane przez naszych specjalistów. Codziennie coś nowego! 10 dniowy zestaw to pakiet przygotowany dla osób nie mogących spożywać glutenu. Przez 10 dni będziesz delektował się wspaniałymi posiłkami dostarczanymi prosto do Ciebie. JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ DIETĘ NA DŁUŻSZY OKRES, WYPEŁNIJ W FORMULARZU ZAKŁADKĘ "DODATKOWE INFORMACJE". DIETA NA OKRES 20 DNI TO JUŻ TYLKO 49ZŁ!!!!

Gluten Free – 10 dni bez weekendów

Podgląd potrawy

Zamów teraz Tylko 48 zł

Program 10-dniowy, bez weekendów. PRZYKŁADOWE MENU: Śniadanie: (350kcal) Kanapki z pieczywa przygotowanego na mące bezglutenowej z pikantną pastą z fasoli, kiwi II Śniadanie: (400kcal) Sałatka z brązowego ryżu z wędzonym kurczakiem i warzywami Obiad: (450kcal) Gulasz wołowy z kaszą gryczaną, pieczone buraki Podwieczorek: (350kcal) Sałatka owocowa z pistacjami i jogurtem naturalnym  Kolacja: (350kcal) Tuńczyk z kaszą jaglaną i pomidorkami koktajlowymi

Jeśli podoba Ci się ta potrawa, podziel się nią :-)

Look At Our Featured Dishes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lorem quam, adipiscing condimentum tristique vel, eleifend sed turpis. Pellentesque cursus arcu id magna euismod in elementum purus molestie.

Chcesz wiedzieć o nowościach? Dołącz do naszego newslettera

Wystarczy, że podasz swój adres, a będziesz wiedział o wszystkich pysznych nowościach w naszym menu