Podajemy tylko świeże, zdrowe i odpowiednio dobrane produkty.

Na pewno zastanawiacie się dlaczego mielibyście wybrać akurat ofertę naszej firmy cateringowej? Tak jak i Wy, jesteśmy ludźmi, którzy z każdym rokiem mają coraz większą świadomość tego, co spożywają. Jako pasjonaci jedzenia (któż z nas nim nie jest?) chcemy jeść tak, aby było pysznie i zdrowo. Ten, kto pamięta jak rodzice wmuszali w niego mało apetycznie wyglądające warzywa typu szpinak, wie o czym mówimy. Nasze dania nie dość, że wyglądają atrakcyjnie, to jeszcze tak smakują.

 

Catering dietetyczny jest stosunkowo nową formą gastronomii, która zaczyna się dopiero rozwijać. Wizja naszej firmy to dopasowanie do potrzeb klienta i współpraca z profesjonalistami w zakresie żywienia. Chcemy dostarczać zdrowe i odpowiednio kaloryczne dania pakowane hermetycznie, co pozwala na utrzymanie maksymalnej świeżości.

Dowóz do domu? Wygodnie i bez straty czasu. Wystarczy, że podasz adres.

Wiemy, że każdy z nas coraz więcej pracuje, mając coraz mniej czasu na przygotowanie dobrych- i co więcej- zdrowych dań. Wszystkim nam zwiększyła się świadomość ekologiczna, dlatego współpracujemy z firmami , proponującymi najlepsze produkty, które sami sprawdzamy. Nasze dania są dopasowane do każdego klienta w zależności od potrzeby utraty wagi bądź wzrostu masy mięśniowej, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z dietetykiem.

Jeśli po prostu chcesz mieć zapewnione ciekawe i zdrowe posiłku niekoniecznie z odpowiednią kalorycznością też do nas zadzwoń, jesteśmy otwarci na naszych klientów.

Jeśli chcesz poczytać o programach dietetycznych przejdź do zakładki „Nasze Diety”.

Pamiętaj o tym: najskuteczniejszą metodą utraty wagi i ogólnego schudnięcia jest połączenie tego z aktywnym uprawianiem sportu.

Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, ale nie wiesz jak mógłbyś to zrobić zadzwoń do nas. Najważniejsze w zmianie swojej wagi, i tym samym samopoczucia, jest zmiana stylu życia. Istotne jest, żeby zdać sobie sprawę, że nie jest to prosta droga, ale po to jesteśmy my, żeby Ci to ułatwić. Istnieje wiele diet odchudzających opartych na różnych zasadach, ale wszyscy wiemy jak trudno się według ich zaleceń stosować.