Poniżej znajduje się przykładowe menu przygotowane przez naszych specjalistów. Codziennie coś nowego! Zestaw 10 dniowy pozwoli Ci na przygotowanie się do wyzwań w pracy lub domu - od razu poczujesz, że w zdrowym ciele zdrowy duch i żadne przeszkody nie są Ci straszne. Przez ten czas zmienisz swoje przyzwyczajenia, a Twój organizm zacznie prawidłowiej funkcjonować. Przez 10 dni będziesz delektował się wspaniałymi posiłkami dostarczanymi prosto do Ciebie, a całe otoczenie odczuje Twój dobry humor. JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ DIETĘ NA DŁUŻSZY OKRES, WYPEŁNIJ W FORMULARZU ZAKŁADKĘ "DODATKOWE INFORMACJE". DIETA NA OKRES 20 DNI TO JUŻ TYLKO 47ZŁ!!!!

Zdrowie na … – 10 dni bez weekendów

Podgląd potrawy

Zamów teraz Tylko 48 zł

Program 10-dniowy, bez weekendów. Przykładowe menu: Śniadanie (400kcal) Kanapka z pieczywa pełnoziarnistego z twarożkiem i żurawiną, banan II Śniadanie: (350kcal) Omlet z owocami kiwi i melona Obiad: (450kcal) Łosoś na parze z sałatą z roszponki i makaronem razowym Podwieczorek: (300kcal) Krem z dyni Kolacja: (400kcal) Penne z tuńczykiem i suszonymi pomidorami

Jeśli podoba Ci się ta potrawa, podziel się nią :-)

Look At Our Featured Dishes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer lorem quam, adipiscing condimentum tristique vel, eleifend sed turpis. Pellentesque cursus arcu id magna euismod in elementum purus molestie.

Chcesz wiedzieć o nowościach? Dołącz do naszego newslettera

Wystarczy, że podasz swój adres, a będziesz wiedział o wszystkich pysznych nowościach w naszym menu